۵ نکته در مورد درب ضد سرقت

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
  • نظرات : بدون نظر

۵ نکته در مورد درب ضد سرقت

در ادامه مطلب به ۵ نکته در مورد درب ضد سرقت می پردازیم که بیشتر خریداران قبل از خرید درب ضد سرقت طرز فکر دیگری داشته اند.

۱- اصولا درب ضد سرقتی وجود ندارد!

در شرایطی که هر دربی حتی درب های گاو صندوق ها قابل باز شدن هستند اینکه تصور کنیم درب ضد سرقت واقعا از نفوذ سارقین در امان است اشتباه می باشد.

در واقع این درب ها با توجه به کیفیتی که دارند زمان ورود سارقان را به تاخیر می اندازد و با طولانی شدن ورود به منزل آنها را از تصمیمشان منصرف می کند.

۲- هر دری که به اسم درب ضد سرقت فروخته می شود، قابلیت مقاومت در برابر ورود دزدان را دارد!

درهای ضد سرقت با کیفیت های مختلفی تولید می گردند.

اگر موارد مهمی مانند ضخامت ورق داخلی ، دوبل بودن ورق داخلی ، محصور بودن قفل در بین ورق فلزی ، ضخامت روکش mdf ، کیفیت قفل استفاده شده ، رزت یا محافظ مغزی قفل ، ضد دیلم بودن لبه درب و موارد دیگر مهم رعایت نشود نمی توان هر دری را به عنوان درب ضد سرقت قبول کرد.

5 نکته در مورد درب ضد سرقت

۳- درب های ضد سرقت ترکیه کیفیت بهتری دارند!

در حال حاضر در داخل کشور شرکت هایی مانند شرکت سبلان درب مهر با اطمینان خاطر این اطمینان را به خریداران ایرانی می دهد که کیفیت محصولات تولیدی این شرکت از بسیاری از شرکت های تولید کننده درب های ساختمانی ترک بالاتر می باشد.

۴- درب های ضد سرقت ترکیه ظاهر زیباتری دارند!

با وجود زیبایی که درب های ضد سرقت ترک دارند ولی شرکت سبلان درب مهر با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و نیز به کارگیری استاد کاران نجار ماهر ترکیه در داخل ایران ، درب هایی به زیبایی محصولات ترکیه را تولید می نماید.

۵- نصب درب ضد سرقت برای خانه و یا محل کار ضروری نیست!

با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه تولید درب، قیمت فروش درب ضد سرقت با ساده ترین طرحها و با کیفیت ممتاز کمتر از ۵ میلیون تومان نمی باشد.

لذا اکثر افرادی که مایل به خرید هستند با استعلام قیمت و اطلاع از قیمت بالای آن از خرید خود منصرف می شوند.

بارها برای ما اتفاق افتاده که خریداری برای خرید درب ضد سرقت به شرکت و یا نمایندگی های ما مراجعه کرده و بیان کرده که با ورود سارقین از طریق درب معمولی ورودی منزل شان بیش از دهها و حتی صدها میلیون تومان از اموال و  مهم تر از آن مدارک مهمشان به سرقت رفته است.

حتی در بعضی موارد تاثیرات روانی بر ذهن همسر و همچنین کودکان خود را ناشی از تصور مجدد ورود دزد به منزل را نیز بیان می نمایند.

عدم خواب مناسب ، شب ادراری کودکان ، ترس از ترک منزل و یا خودداری از تنها ماندن در خانه از مشکلاتی است که مطرح می شود.

پس با کمی تامل و دوراندیشی محل کار و زندگی خود را در برابر سرقت ایمن تر نمایید.

 

شرکت سبلان درب مهر

تولید کننده درهای لوکس ساختمانی ، هتلی و بیمارستانی

درب ضد سرقت و ضد حریق 

درهای ورودی و لابی لوکس سفارشی

درهای اتاق خوابی و سرویس بهداشتی مقاوم در برابر آب

دفتر مرکزی تهران : 

۰۲۱۴۴۰۲۰۰۵۴-۵۶